عمل بواسیر و شقاق با لیزر ایتالیایی

فوق تخصص و متخصص آنورکتال
​​​​​​​(بیماری های ناحیه مقعد)
درمان تمام گِرید های هموروئید داخلی و خارجی

بدون بیهوشی، بدون بستری شبانه، بدون درد، درمان در30دقیقه

بالاترین سطح رضایت بیمار در 10سال گذشته

چرا این مطب بهترین انتخاب شماست؟

1: مهمترین دلیل برتری این ما، درمان توسط فوق تخصص و متخصص جراحی آنورکتال است، وقتی یک جراح، تمرکز درمانی خود را روی یک ناحیه میگذارد و روزانه تعداد زیادی عمل با لیزر را انجام می‌دهد و جراحی هموروئید(بواسیر) با لیزر را بالغ بر 10سال انجام داده، طبیعتا مهارت زیادی در این نوع درمان بدست آورده است.

2: بهداشتی بودن مطب و تعداد پرسنل بالا و مجرب برای رسیدگی به امور بهداشتی و نظافتی جهت درمان هموروئید، شما می‌بایست در کلینیک یا مطب تمیز و ایزوله درمان را انجام دهید تا درگیر بیماری عفونی نشوید.

3: استفاده از لیزر مجهز ایتالیایی با برند Deka و یک لیگاشور امریگایی با برند Voyant که برای شما گوشت اضافه در ناحیه مقعد ایجاد نمی‌کند و عامل تنگی مقعد و بی اختیاری گاز معده و کنترل مدفوع به هیچ وجه نمی‌شود. به علت بالابودن قیمت این دستگاه تنها مطبی که از این تجهیزات استفاده می‌نماید، ما هستیم.
4: در وب سایت ما صدها ویدئو از رضایت مندی بیماران و مراجعین وجود دارد این ویدئوها از کامنت های مکتوب بسیار مستندتر می‌باشند و اطمینان بیماران را به مراتب بیشتر در بر خواهد داشت. در هدر وب سایت دکمه ای نارنجی رنگ قرار دارد و روی آن نوشته شده ویدئو نظرات به آن بخش مراجعه کنید و تجربه بیماران را ملاحظه فرمائید.

5: امکان درمان توسط پزشک خانم و آقا.
​​​​​​​
6: استفاده از ساکشن بلع ویروس در اتاق جراحی، این ساکشن تخصصی باعث می‌گردد، اگر بیمار قبلی به ویروسی مبتلا باشد این ویروس را به فرد دیگر منتقل نشود. اعم از هپاتیت، ایدز، کرونا و ...  

تجربه بیماران این مطب از زبان خودشان

بیماری بواسیر (هموروئید) چیست؟

بواسیر ها بالشتک‌هائی از بافت زیر مخاطی، حاوی شریانچه‌ها و فیبرهای عضله صاف و وریدهای کوچک هستند که در کانال آنال قرار دارند سه بالشتک هموروئیدی در موقعیت(چپ و جانبی) (راست و قدامی) (راست و خلفی) یافت می‌شوند. هموروئیدها بخشی از مکانیسم کنترل دفع هستند و یک قسمت طبیعی از آنورکتال می‌باشد. به همین دلیل فقط زمانیکه بواسیر علامت دار شود نیاز به درمان پیدا می‌کند. به زبان ساده به اتساع و گشاد شدن زیاد سیاهرگ‌ها در انتهای کانال آنال و مقعد، بیماری بواسیر گفته می‌شود.

درمان بواسیر

بواسیر (هموروئید) چرا به وجود می آید؟

بواسیر (هموروئید) به سه علت ایجاد می‌شود:
1: زور زدن بیش از حد
2:افزایش فشار داخلی شکمی
3:مدفوع سفت
این سه علت موجب احتقان وریدی شبکه هموروئیدی و در نتیجه پرولاپس بافت بواسیر می‌شود. به عبارتی در هنگام زورزدن و یا فشار داخلی شکم و یا دفع مدفوع خشک، مویرگ‌های بخش ‌انتهایی دستگاه گوارش دچار کشش و التهاب می‌گردند. 

برای جلوگیری از هموروئید چه باید کرد؟
​​​​​​
1:مصرف روزانه آب به میزان لازم که نرمال آن 8لیوان است وقتی آب لازم به بدن برسد مدفوع خشک و متراکم نمی‌شود در نتیجه زمان دفع فشار کمتری به انتهای روده می‌آید همین امر از بروز بواسیر جلوگیری می‌کند.
2:برای جلوگیری از بواسیر می‌توانید مصرف روزانه میوه و سبزی را در سبد غذائی خود بگنجانید. وقتی میوه و سبزی جات مصرف می‌کنید حرکت غذا داخل روده سریع و روانتر می‌شود و در نتیجه یبوست و متراکم شدن مدفوع رخ نمی‌دهد.
3: چاقی هم می‌تواند علت هموروئید باشد افراد چاق کم تحرک می‌شوند در نتیجه حرکات روده سرعت کمتری خواهند داشت. اصولا افراد چاق بیشتر درگیر یبوست هستند و همین امر بواسیر را بزرگ و ملتهب می‌کند. پس اگر چاق هستید هرچه سریعتر وزن خود را کاهش دهید. 
4:بلند کردن اجسام سنگین باعث ایجاد فشار به لگن می‌شود که همین مورد عامل فشار به انتهای روده می‌گردد علت بواسیر ورزش سنگین و غیر اصولی هم می‌تواند باشد که لگن تحت فشار قرار می‌گیرد یا زور زدن زیاد که روده را تحت فشار قرار می دهد. لذا برای جلوگیری از هموروئید از بلند کردن اجسام سنگین پرهیز کنید .
5:دیگر علت بواسیر تحرک کم و زندگی ماشینی است که همین امر باعث کم کاری دستگاه گوارش می‌شود. شما باید در طی روز ساعتی را به ورزش کردن سبک و یا هوازی اختصاص دهید.
6:نشستن دراز مدت روی صندلی که معمولاً برای کارمندان و رانندگان پیش می‌آید این امر باعث ایجاد فشار متوالی به ناحیه مقعد می‌شود و می‌تواند باعث هموروئید شود. بخاطر همین مسئله به رانندگان و کارمندان توسیه می‌شود در طول مدت روز حد اقل سه بار به مدت 10 دقیقه از جای خود بلند شوند و قدم بزنند.
7:افرادی که مدام سرفه می‌کنند می‌توانند مستعد باشند چون سرفه باعث می‌شود به عضلات کف لگن فشار وارد شود. پس اگر شماهم درگیر سرفه‌های دائمی هستید سریعاً به دکتر متخصص مراجعه کنید و از ادامه بیماری ریوی خودجلوگیری کنید.
 

درمان بواسیر خانم ها و آقایان در ایران به یک اندازه انجام می‌شود ضمناً بیماری هموروئید در بین آقایان و خانم‌ها بصورت یکسان ایجاد می‌شود. ولی احتمال ایجاد هموروئید در خانم‌های باردار بخاطر زور زدن در حین زایمان زیاد است و معمولاً به پرولاپس و ترومبوز ختم خواهدشد. که اغلب در این موارد هموروئید کتومی(برداشتن بواسیر) و عمل سرپایی بواسیر بهترین راه درمان است، بخصوص زمانیکه بیمار علائم مزمن را داشته‌باشد. نیمی از زنان آمریکا در طول زندگی خود دچار این بیماری می‌شوند. بانوان محترم توجه داشته‌باشند که هیچ مورد خجالت آوری برای درمان بواسیر وجود ندارد. متاسفانه خانم‌ها برای معاینه دچار تردید می‌شوند و این مسئله باعث پیش روندگی بیماری و تحمل درد در آنها می‌گردد. لذا شما باید سریعا با ما در تماس باشید. محیط مطب برای خانم‌ها بسیار امن است و بخاطر ایجاد احساس آرامش آنها از دستیاران و پزشک خانم استفاده کرده‌ایم.

بواسیر در خانم‌ها پس از زایمان

درمان بواسیر خانم ها

انواع بواسیر (هموروئید) 

بواسیر خارجی: در پائین خط دندانه‌ای قراردارد و توسط پوست اطراف مقعد پوشیده شده و با توجه به عصب گیری زیاد در این ناحیه در صورت ترومبوز شدن، بواسیر درد بسیار شدیدی را ایجاد می‌کند. ترومبوزه به معنی لخته شدن خون داخل رگ‌های بواسیر است که درد زیادی برای بیمار دربر دارد.
بواسیر داخلی: در بالای خط دندانه‌ای قراردارد در این بخش اعصاب درد کمتر وجود دارد لذا اگر بواسیر در داخل بماند احتمال وجود درد کم است و بیشتر خونریزی مشاهد می‌شود. هموروئید داخلی برحسب میزان بیرون زدگی به چهار درجه تقسیم می‌شود.

درمان هموروئید داخلی

بواسیر داخلی در 4 درجه وجود دارد:
درجه1:هموروئید داخل کانال قرار گرفته در این حالت اصولاً بیمار خونریزی در هنگام دفع مدفوع دارد.

درجه2:بواسیر در زمان دفع مدفوع از کانال خارج می‌شود و پس از مدتی با اتقباض مقعد خود به خود به داخل بر می‌گردد.
درجه3:بواسیر در هنگام دفع مدفوع از کانال خارج می‌شود و با انقباض مقعد به داخل بر نمی‌گردد و بیمار باید با انگشت بواسیر را به داخل هدایت کند.
درجه4:در این حالت بواسیر همیشه بیرون و قابل لمس است و به هیچ عنوان به داخل بر نمی‌گردد.
هموروئید مرکب داخلی و خارجی: 
​​​​​​​
در محل خط دندانه‌ای (در طرفین خط دندانه‌ای) ایجاد می‌شود و مشخصات هر دو نوع داخلی و خارجی را دارد، در هموروئید مرکب بزرگ و علامت دار؛ بواسیر کتومی(برداشتن بواسیر) لازم است.​​​​​​​

درجه‌های بواسیر داخلی

انواع بواسیر
درمان بواسیر با تشخیص دقیق بیماری

بواسیر یک بیماری شایع است و باید با این بیماری مثل کمردرد، معده درد، تنگی تنفس و یا بیماری‌های پوستی و ... رفتار کنیم تا بتوانیم در تشخیص بیماری سریع عمل نماییم یعنی نباید احساس شود مراجعه به پزشک خجالت آور است و بخاطر این امر درمان هموروئید را به تعویق بیاندازیم شاید درمان هموروئید، از دید شما کمی غیر عادی به نظر بیاید ولی از نگاه پزشک متخصص، درمان بواسیر امری کاملاً معمولی می‌باشد، می‌توانیم بگوئیم بهترین راه برای شروع درمان هموروئید، معاینه شما توسط پزشک است، لذا هر موقع در بخش نشیمنگاه دچار تغییرات غیر عادی شُدید (مشاهد خون حتی کم)، درد، سوزش و ترشح حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید. اقدام هرچه سریعتر، عمل سرپائی و ساده‌تری را شامل می‌شود و طبیعتاً هزینه‌های کمتری دربر دارد. از آنجائیکه چندین بیماری در ناحیه مقعد وجود دارد و معمولاً افراد در تشخیص نوع بیماری دچار اشتباه می‌شود، قصد داریم انواع بیماری نشیمنگاه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بیماری خود را به درستی تشخیص دهید. گاهی اوقات تشخیص افتراقی توسط فرد صورت می‌گیرد و احتمال دارد بیماری‌هائی همچون التهاب پوست مقعد، سرطان آنال، سرطان رکتوم، سرطان خال‌های پوستی، زگیل تناسلی با هموروئید اشتباه گرفته‌شود، در این صورت بی‌توجهی می‌تواند عوارض جبران ناپذیری دربر داشته‌باشد. شما در مطب ما، با بهره گیری از نظر متخصصان و فوق تخصصان می‌توانید درمان بواسیر امنی داشته باشید.

عکس بواسیر

در هموروئید داخلی درجه یک و دو، در بخش دندانه ای مقعد چیز خاصی قابل رویت نیست ولی اصولاً در انتهای مدفوع و دستمال توالت خون دیده می شود.

بواسیر (هموروئید) چه علائمی دارد؟

هموروئید یا بواسیر با این علائم ظهور می کند:
​​​​​​​-خونریزی
-درد
-برون زدگی و یا پرولاپس
-خارش
خونریزی در اکثر هموروئید ها با درجات مختلف دیده می‌شود، 
درد در هموروئید ترومبوزه وجود دارد و بیرون زدگی بواسیر در درجات بالا مشاهده می‌گردد و خارش در زائده‌های پوستی که اغلب باقیمانده بواسیرهای خارجی هستند احساس می‌شود و این مسئله باعث مشکلات بهداشتی می‌گردد.

درمان هموروئید

درمان بواسیر چگونه است؟

درمان بواسیر در خانه: افزایش مصرف مایعات، افزودن فیبر به رژیم غذائی، مصرف نرم کننده‌های مدفوع، خودداری از زور زدن و رعایت بهداشت مناسب مقعد، درمان خانگی این  بیماری می‌باشد.
درمان بواسیر با بستن رگ: يک بند لاستيکی به دور انتهای بافت بواسير بسته می‌شود تا ورود جريان خون را متوقف کند. پس ازچند روز، این بافت خشک و چروک شده و می‌افتند، اما ممکن است هفته ها طول بکشد تا ناحيه ی آسيب ديده به طور کامل درمان شود.
تصلب درمانی(اسکلروتراپی): يک ماده شيميايی به داخل رگ هموروئید تزريق می‌شود تا آن را جمع کرده و کوچک کند.
درمان بواسیر بالیزر: از ليزر برای سوزاندن و جمع کردن بافت‌های بواسيری استفاده می‌شود. درمان بواسیر با لیزر نیاز به دستگاه مجهز دارد و باید توسط متخصص جراحی بواسیر انجام شود، در ضمن یکی از روش‌های کارآمد است.
بواسير برداری: اين روش درمان به صورت جراحی بواسیر انجام می‌شود که نياز به بستری شدن دارد. حتما باید توسط پزشک متخصص جراحی هموروئید انجام شود.
نکته مهم برای درمان بواسیر: معمولاً 90% جراحی‌ها بدون نقاهت، خونریزی، درد، سوزش و در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود​​​​​​​​​​​​​​.​​​​​​​

عمل بواسیر

درمان بواسیر (هموروئید) با لیـــــزر​​​​​​​​​​​​​ co2

درمان بواسیر بالیزر co2 ظرافت جراحی هموروئید را چندین برابر می‌کند البته از آنجائیکه این دستگاه قیمت بالائی دارد معمولاً در همه مراکز مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. درحال حاضر درمان بواسیر با این دستگاه اصولاً بهترین انتخاب بیماران است. دراین روش به بستری شبانه نیازی نیست و عمل هموروئید بالیزر بین 15تا30دقیقه بدون درد و خونریزی انجام می‌گردد. احتمال عود پائین می‌باشد و بیماران پس از عمل هموروئید به زندگی معمول خود می‌پردازند.​​​​​​​ درمان هموروئید با لیزر توسط تجهیزات مناسب و بهره‌مندی از یک پزشک متخصص هموروئید زبده و با تجربه می‌تواند راهی مناسب برای درمان باشد. در این روش به بافت‌های اطراف زخم کمترین آسیب رسیده خواهدشد، دراکثر مواقع به بستری شبانه نیازی نیست و بیمار چند روز پس از درمان می‌تواند به امور روزانه خود بپردازد. البته در پاره‌ای مواقع استفاده از لیزر، بهترین راه درمان نمی‌باشد. این مسئله بستگی به تشخیص پزشک متخصص دارد، می‌توانیم بگوئیم متخصص های این مطب بهترین انتخاب درمانی را انجام می‌دهد. پس قبل از هر چیز با ویزیت شدن مطمین شوید بهترین نوع درمان برای شما کدام گزینه است.

هزینه عمل هموروئید بالیزر co2

جراحی هموروئید جزو عمل‌های سنگین محسوب نمی‌شود در نتیجه هزینه عمل هموروئید بالیزر بالا نیست. بسته بو نوع هموروئید و وخامت بیماری قیمت متفاوت است منتهی تعرفه درمان بواسیر با لیزر داخل مطب قیمت بالایی ندارد و از درمانهای داخل بیمارستانهای خصوصی قطعا ارزانتر می‌باشد.

عمل بواسیر عوارض ذیل را در بر دارد:
​​​​​​​درد پس از برداشتن هموروئید:
نارکوتیک ها،NSAIDها،شل کننده‌های عضلانی ،مسکن‌های موضعی و نشستن در لگن آب گرم می‌تواند درد عمل بواسیر را کاهش می‌دهد.
احتباس ادراری: عارضه‌ی شایعی پس از عمل بواسیر است. با کاهش تزریق مایعات داخل وریدی در حین و حوالی عمل و تسکین درد خطر احتباس ادراری کم می‌شود.
تراکم مدفوع: در نتیجه درد ایجاد می‌شود. با انماهای قبل از عمل بواسیر، آمادگی مکانیکی مختصر روده، مسهل‌ها و کنترل کافی درد احتمال ایجاد آن کم خواهدشد.
خونریزی: پس از عمل بواسیر خونریزی اندک به ویژه در هنگام دفع قابل قبول بوده و نیاز به اقدام خاصی ندارد ولی اگر شدت آن زیاد باشد باید با پزشک خود در تماس باشید.
​​​​​​​

عمل بواسیر و یا لیزر درمانی چه عوارضی دارد؟

هزینه درمان بواسیر چقدر آست؟

هزینه درمان گوشت اضافه با لیزر (هزینه درمان هموروئید) به عوامل متعددی بستگی دارد، در این مطب دکتر متخصص هموروئید و فوق تخصص هموروئید حضور دارند از این رو مهمترین اصل که درمان اصولی و صحیح شما است به درستی انجام خواهد شد، هزینه درمان بواسیر حدود 6میلیون تومان در سال 1402 در نظر گرفته شده است منتهی احتمال دارد بیمار چندین مشکل دیگر به همراه بیماری بواسیر داشته باشد و یا اینکه بیماری آبسه مقعدی را با بواسیر اشتباه گرفته باشد. لذا احتمال کمتر شدن مبلغ و یا بیشتر شدن این مبلغ پس از معاینه وجود دارد.

هزینه درمان گوشت اضافه
بیماری‌های دیگر مقعدی​​​​​​​