عمل لیپوما (درمان غده های چربی)

توجه کنید، با این روش لیپوما بازگشت ندارد
با ضمانت

درمان بدون بیهوشی، در15دقیقه

بالاترن سطح رضایت بیمار در 10سال گذشته

​​​​​​​با لیزر ایتالیایی جهت از بین بردن عروق تغذیه چربی

چرا این مطب بهترین انتخاب شماست؟

1: مهمترین دلیل برتری این ما، درمان توسط متخصص است و استفاده از لیزر برای عدم بازگشت است.
2: بهداشتی بودن مطب و تعداد پرسنل بالا و مجرب برای رسیدگی به امور بهداشتی و نظافتی، شما می‌بایست در مطبی تمیز و ایزوله درمان را انجام دهید تا درگیر بیماری عفونی نشوید.

3: تضمینی بودن درمان خیلی مهم است تا بیمار اعتماد داشته باشد لیپوما مجدد بر نمی‌گردد.

​​​​​​​4: استفاده از ساکشن بلع ویروس در اتاق جراحی، این ساکشن تخصصی باعث می‌گردد، اگر بیمار قبلی به ویروسی مبتلا باشد این ویروس را به فرد دیگر منتقل نشود. اعم از هپاتیت، ایدز، کرونا و ...  

عمل جراحی لیپوم به چه صورت است

عمل جراحی و تخلیه این توده ها به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد که بلافاصله بعد از عمل بیمار مرخص می‌شود و می‌تواند به فعالیتهای روزمره بپردازد و تا حداکثر۲روز آینده می تواند استحمام کند. بخیه ها بصورت لیزری و بدون نیاز به کشیدن می‌باشد. ضمناً دکتر فریبرز صمدی با متدی خاص بدون ایجاد برش وسیع لیپوما را خارج می‌کنند در نتیجه نگرانی برای بجا ماندن جای زخم پس از درمان نداشته باشید.

عکس بواسیر

لیپوما یا غده چربی چیست؟

لیپوم یا لیپوما (به انگلیسی: Lipoma ) به تومور خوش‌خیم با منشأ بافت چربی متراکم گفته می‌شود. این توده نسبتاً شایع در مناطق مختلف بدن تشکیل می‌شود. علائم آن اغلب ناشی از فشار بر بافت‌های مجاور می‌باشد. این توده ها میتوانند در تمام نقاط بدن ظاهر شوند

درمان بواسیر

انواع لیپوما

در کل در ۴ دسته کلی دسته بندی می‌شوند. نوع معمولی آن به صورت خلاصه تجمع چربی است. نوع دوم عروقی است که شامل بافت چربی و عروق مویرگی و عضلات صاف است. سومین نوع این عراضه توده های خوش خیم هستند که در شرایط مختلف درمان های گوناگونی خواهند داشت. نوع آخر نیز توده های مادرزادی هستند.

درمان بواسیر

آنها دقیقاً در زیر پوست قرار دارند و بیشتر در نواحی‌ای مثل: گردن، شکم، شانه‌ها، بازوها، کمر و ران‌ها دیده می‌شوند. ولی در بخشهای دیگر بدن هم نمایان می‌شوند.
در بعضی از موارد می‌توانند دردناک باشند. لیپوماها اگر رشد کنند و به اعصاب مجاور خود آسیب برسانند، یا اینکه دارای تعداد زیادی رگ خونی باشند، می‌توانند دردناک باشند.
با لمس کردن آنها متوجه می‌شوید که آنها نرم و خمیری هستند، و اگر با انگشتتان به آنها کمی فشار وارد کنید، به راحتی حرکت می‌کنند.
کوچک هستند. معمولاً قطر آن‌ها 2 اینچ (5 سانتی‌متر) است، اما می‌توانند رشد کنند و بزرگ‌ شوند.
فرد مبتلا به لیپوما معمولاً یک توده‌ی نرم و تخم مرغی در زیر پوست خود احساس می‌کند. آنها در اغلب مواقع بدون درد هستند و علائم خاصی ایجاد نمی‌کنند، اما ممکن است بر روی مفاصل، اندام‌ها، اعصاب، یا رگ‌های خونی‌ تأثیر بگذارند.
ممکن است فرد مبتلا به لیپومای زیر پوستی، نتواند آن را ببیند و یا احساس کند. با این حال، لیپومای عمیق، ممکن است اندام‌های داخلی یا اعصاب را تحت فشار قرار دهد و علائم مرتبط ایجاد کند. به عنوان مثال، ممکن است فردی با لیپومای روده یا نزدیک روده دچار حالت تهوع، استفراغ و یبوست شود.

علائم لیپوما

درمان بواسیر خانم ها

علت به وجود آمدن لیپوما

لیپوما در بیشتر مواقع ارثی هستند. بنابراین، ژنتیک می‌تواند یکی از عوامل مهم این بیماری باشد.
بعضی از افراد به طور ارثی ژن معیوبی دارند، که می‌تواند باعث بروز این مشکل شود، که یکی از موارد نادر بوده، و به عنوان لیپوماتوز چندگانه خانوادگی شناخته می‌شود.

درمان هموروئید داخلی

لیپوما یک غده‌ی سرطانی نیست، و معمولاً خطری ندارد. اما وقتی این غده بزرگ شود پزشک برای تخلیه آن باید شکاف بزرگتری را ایجاد کند در نتیجه بهتر است این غده قبل از آنکه بزرگ شود درمان گردد در ضمن وقتی لیپوما بزرگ شود احتمال دارد به بافت های عصبی فشار وارد کند و عامل درد شود. لذا درمان هرچه زودتر لیپوما به شما پیشنهاد می‌شود.

خطر تاخیر درمان لیپوما

انواع بواسیر
سبد خرید