درمان انواع بیماری های مقعدی با لیزر ایتالیایی

توسط فوق تخصص کولورکتال (ناحیه مقعد)

بدون بیهوشی، بدون بستری شبانه، بدون درد، درمان در 30 دقیقه

بالاترین سطح رضایت بیمار در 10 سال گذشته

بکارگیری متد ICE درمان بدون درد

مهم : برای رویت مدرک فوق تخصص پزشکان به سایت نظام پزشکی مراجعه نمایید، برای اطمینان شما مدارک پزشکان از سایت نظام پزشکی دریافت شده و زیر عکس هر پزشک در سایت فوق قرار گرفته است.

چرا اینجا بهترین انتخاب شماست؟

1: درمان صرفاً توسط پزشک فوق تخصص انجام می‌شود (پروانه نظام پزشکی زیر عکس هر پزشک وجود دارد)

2: رعایت اصول بهداشتی، نظافت وسواس گونه

3: استفاده از بهترین و معتبرترین لیزر جهان، ساخت کشور ایتالیا

4: رضایت همه بیماران (در منو همین سایت بالغ بر 200ویدئو از رضایت بیماران وجود دارد)

5: وجود پزشک فوق تخصص خانم و آقا

​​​​​​​6: به روز بودن پزشکان مجموعه در زمینه با درمان بیماری نشیمنگاهی 
​​​​​​​
​​​​​​​7: دارا بودن مدارک بین المللی تخصصی در رابطه با بیماری ناحیه مقعد

تجربه بیماران از زبان خودشان

دریافت مشاوره تلفنی 54 50 42 22 021
درد مقعد

درد مقعد دارید؟ از سوزش و خونریزی دهانه و یا داخل مقعد رنج می برید ؟ اگر درگیر موارد فوق شده اید حتماً حال روحی خوبی ندارید از‌آنجائیکه مشکلات در این ناحیه بدن، برای هر آدمی پر از استرس و نگرانی است به شما حق می دهیم که هزاران فکر در سرتان بگذرد. ولی باید بدانید که درد مقعد ، خونریزی مقعد و سوزش مقعد امری بسیار عادی و همه گیر است و اغلب این مشکلات با درمانی بسیار ساده و سریع رفع می گردد. به کلیه این موارد بیماری مقعد می گویند که در دنیای امروزی بخاطر تغذیه نامناسب، کم تحرکی، آلودگی آب آشامیدنی بسیار شایع شده است. ما قصد داریم تمام جزئیات مربوط به بیماری مقعد را بصورت دقیق به شما توضیح دهیم تا بیماری خود را کاملاً بشناسید. اکثر بیماری های این ناحیه در مراحل ابتدائی با مصرف دارو قابل درمان هستند منتهی وقتی بیماری توسعه پیدا کند و مزمن شود یکی از بهترین راه های درمان استفاده از لیزر co2 می باشد. این لیرز با توان قدرت پرتاب بالای اشعه می تواند درمان را در 15 دقیقه به انتها برساند و بیمار بصورت فوری از درد و خونریزی رهایی یابد. ضمناً درمان با لیزر co2 برای بیمار نقاهت طولانی ندارد و از بستری و بیهوشی هم خبری نیست. یادتان باشد پزشک متخصص بیماری های مقعدی می تواند درمانی امن را برای شما ایجاد کند.

درد مقعد به چه دلیل ایجاد می شود ؟

بیماری مقعد

متخصصان جراحی کولورکتال و درمانهای مقعدی،  در این وب سایت انواع بیماری مقعد را با ریزترین حالات و تمامی علائم برای شما شرح داده اند. لذا با مطالعه دقیق صفحات کاملاً متوجه می شوید که چه بیماری دارید و می توانید برای درمان بهترین تصمیم را بگیرید.شایع ترین بیماری مقعد هموروئید (بواسیر) ، شقاق(فیشر) و آبسه مقعدی می‌باشد که در اکثر مواقع با درد مقعد همراه است ، فیستول و کیست مویی هم بیماری های دیگر نواحی اطراف این ناحیه هستند. فقط توجه داشت باشید که از خود درمانی با داروهای گیاهی و شیمیایی پرهیز کنید چون امکان این وجود دارد که بیماری شما پیشرفت کرده و متحمل درد مقعد و خونریزی گسترده تری شوید. متاسفانه چند نوع سرطان علائم مشابهی به بیماری مقعد دارد لذا بهتر است هرچه سریعتر به دکتر متخصص مراجعه کنید و درمان مقعد را آغاز نمایید. حتی درمان غیر جراحی باید توسط پزشک توصیه گردد تا سلامتی شما به خطر نیوفتد.

درد مقعد چرا بوجود می آید؟ 

درمان مقعد
درمان مقعد با چه روشهایی انجام می شود؟

برای درمان مقعد ابتدا باید دقیقاً بدانید درگیر کدام  بیماری مقعد هستید؛ شما با مرور صفحات این وب سایت تا حد زیادی به قطعیت در رابطه با بیماری خود می رسید البته ما پیشنهاد می‌کنیم تشخیص دقیق را به ویزیت دکتر موکول نمایید تا تمام جزییات مورد بررسی قرار بگیرد. پزشک معالج برای درمان مقعد ابتدا وخامت بیماری را بررسی میکند سپس منشا ایجاد آن را مورد ارزیابی قرار می دهد و اگر مقدور باشد درمان مقعد را با دارو پیش میبرد. معمولاً کیست مویی با دارو درمان نمی‌شود ، عمل آبسه مقعد هم ضروری است. منتهی شقاق ، بواسیر و حتی فیستول می تواند با اصلاح رژیم غذایی و مصرف دارو بهبود یابد؛ البته باید بدانید درمان مقعد با دارو فقط در مراحل ابتدایی بیماری ثمر بخش است. اگر قرار باشد این درمان با عمل جراحی انجام شود برای کاهش نقاهت و کمتر بودن درد بیماران بهتر است برای درمان مقعد از دستگاهی بنام لیزر co2 استفاده شود. عملکرد این دستگاه به نوعی است که محل زخم و تورم را مورد تهاجم متمرکز قرار می‌دهد و بافتهای آسیب دیده را بر می‌دارد تا سلولها بتوانند به ترمیم محل زخم بپردازند. در مورد عمل آبسه مقعد ؛ لیزر می‌تواند محل جمع شدن عفونت را به شکل بسیار دقیقی بشکافد تا پزشک متخصص بیماری های مقعدی ، بتواند با کمترین آسیب رساندن به محل تورم و جمع شدن عفونت بیمار را درمان کند. درمان مقعد با لیزر co2 برای بیمار و بسیار راحت است و نیازی به بستری شبانه و بیهوشی نیست، نقاهت بسیار کوتاه مدت است و مدت زمان عمل جراحی حدوداً 15 دقیقه می باشد. با اطمینان می‌توان گفت بهترین دکتر مقعد در این مطب مشغول به فعالیت می‌باشد لذا با خیالت آسوده به ما مراجعه نمائید. 

آشنایی با انواع بیماری‌های ناحیه مقعد

مقعد دارای سلول‌ و بافت‌هایی با مکانیزم اثر متفاوت است که اختلال در هریک از آن‌ها می‌تواند بیماری‌های متفاوتی را در فرد ایجاد کند. هریک از اختلالات مقعد علی‌رغم علائم منحصربه‌فرد خود ممکن است نشانه‌های مشترکی را بروز دهند که گاهی تشخیص آن را دشوار می‌کند. عوامل مختلفی می‌توانند موجب شکل‌گیری یک یا تعداد بیشتری توده در ناحیه مقعد شوند که این توده‌ها می‌تواند نشانه بیماری‌هایی از جمله؛ سرطان مقعد، شقاق مقعد، بی‌اختیاری مدفوع، خارش مقعد، آبسه آنورکتال، فیستول مقعد، هموروئید، سندرم لواتور آنی، کیست مویی، پروکتیت، پرولاپس رکتوم، زگیل مقعد باشد؛ که در ادامه به شایع‌ترین آنها پرداخته می‌شود.

​​​​​​دلایل به وجود آمدن هموروئید:
هموروئید خارجی در زیر پوست ناحیه مقعد قرار دارد و در هنگام تحریک دچار خارش و خونریزی می‌شود. گاهی اوقات خون در هموروئید خارجی تجمع یافته و لخته یا ترومبوز تشکیل می‌دهد که منتج به درد شدید و التهاب می‌گردد. زمانی که رگ‌های اطراف مقعد تحت فشار قرار می‌گیرند، منبسط شده و دچار آماس و برجستگی می‌شوند. رگ‌های متورم (بواسیر) تحت افزایش فشار در ناحیه رکتوم تحتانی شکل می‌گیرند. عواملی که منجر به فشار افزوده می‌شوند عبارتند از:

 • سفتی مدفوع در حین خروج
 • نشستن طولانی مدت در دستشویی
 • اسهال مزمن و یا یبوست مزمن
 • چاقی
 • بارداری
 • همچنین ارث نیز در ابتلا به هموروئید دخیل می‌باشد.
 • میزان ابتلا به بواسیر با افزایش سن نیز بیشتر می‌شود چراکه بافت‌های حمایت کننده رگ‌های رکتوم و مقعد با افزایش سن ضعیف و دچار کشیدگی می‌شوند.


دلایل به وجود آمدن شقاق:

 • اسهال‌های مزمن و طولانی مدت
 • یبوست‌های مزمن (بیشتر در بزرگسالان)
 • تمیز کردن مقعد با دستمال‌های زبر
 • سرطان راست روده
 • عمل آبسه مقعد ناموفق
 • عضلات مقعد بیش از حد تنگ
 • بیماری‌های التهابی روده
 • خاراندن مقعد​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​
دلایل به وجود آمدن آبسه مقعد :

احتمال ابتلا به این عارضه در افرادی با بیماری‌های زیر بیشتر است:
 • ​​​​​​​کولیت
 • دیابت
 • دیورتیکولیت
 • بیماری التهابی لگن
 • بیماری التهابی روده​​​
 • شکاف یا پارگی طولانی مدت بدون درمان، در ناحیه مقعد
 • انواع عفونت‌های روده ومقعد
مقعد
دلایل درد مقعد و آشنایی با بیماریهای مقعد

با تکمیل فرم زیر همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت:

فرم دریافت مشاوره رایگان

ثبت

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

فرم دریافت مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت:

سبد خرید